Пресс гидравлический Unicraft WPP 15 TE
Прес настільний гідравлічний Unicraft WPP 15 TE ідеально підходить для універсального використання в навчальних майстернях, гаражі, сільському господарстві тощо.
Також можна використовувати прес гідравлічний для СТО та в промислових призначеннях.
Раціональний дизайн серії забезпечує оптимальне співвідношення ціна-якість.
Гідроциліндр із вбудованою поворотною пружиною.
Робочий тиск відображається на манометрі.
Робочий стіл має регулювання за висотою в трьох положеннях і фіксується за допомогою каліброваних валів зі стопорними скріпками.
Переміщення поршня здійснюється за допомогою ручної гідравлічної помпи.
Технічні характеристики:
Максимальне зусилля 15 т
Діаметр поршня 43 мм
Розмір основи 560 х 700мм
Висота 965 мм
Внутрішня ширина 500 мм
Робоча висота 157 до 457 мм
Хід поршня 160 мм
Вага 75.5 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Unicraft |
| Страна производитель | Германия |
| Максимальное усилие | 15 т |
| Длина хода штока | 160 мм |
| Максимальная рабочая высота | 457 мм |
| Расстояние между стойками | 500 мм |
| Манометр | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 540 мм |
| Высота | 965 мм |
| Глубина | 700 мм |
| Вес | 75.5 кг |
- Цена: 23 976 ₴


