Станок для заточки дисковых пил Holzstar SBSM 700
Підходить для заточування пил, діаметром від 80 до 700 мм. ДЛЯ ВСІХ ТИПІВ ДИСКОВИХ ПІЛ
Стандартно обладнаний алмазним шліфувальним колом діаметром 125 мм.
Гумові ніжки, використовувані для гасіння вібрацій машини, забезпечують безшумну роботу.
Точило для циркулярних пил Holzstar SBSM 700 завдяки поворотному блоку двигуна та тримачу пилки може заточувати різні типи пил. Можливий нахил диска: +/- 20°
Кут встановлення пиляльного полотна регулюється від 45° до -30° для різних кутів нахилу зубів.
У комплекті 3 перехідники для дисків із кріпильним отвором 20, 22, 30 мм.
Характеристики:
- Напруга живлення: 230 В/50 Гц
- Потужність двигуна: 250 Вт
- Кут вліво/вправо: 30°/45°
- Регулювання нахилу: +/- 20°.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Holzstar |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Заточной |
| Потребляемая мощность | 0.25 кВт |
| Угол наклона | 20 град. |
| Угол наклона пилы | 45 град. |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 230 В |
| Общие параметры | |
| Вес | 17 кг |
| Длина | 700 мм |
| Ширина | 382 мм |
| Высота | 295 мм |
- Цена: 11 076 ₴

