Стойка опорная роликовая Holzstar MS 1R
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опорна роликова стійка Holzstar MS 1R призначена для підтримки довгих заготовок під час подачі в робочу зону деревообробних верстатів, наприклад фрезерних верстатів, стрічкових і дискових пилок.
Стійка роликова стійка з плавним регулюванням по висоті легко адаптується до робочої зони більшості деревообробних верстатів.
Складна конструкція займає мало місця під час зберігання і легко транспортується.
Макс. статичне навантаження на опору 70 кг
Тип роликова опора
Макс. ширина опори 400 мм
Висота опори мін. 700 мм
Висота опори макс. 1150 мм
Довжина 460 мм
Ширина/глибина 470 мм
Висота 1150 мм
Ваага 10 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Holzstar |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Готовое оборудование |
| Тип опор | Ножки |
| Общие параметры | |
| Вес | 10 кг |
| Ширина | 470 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Высота | 1150 мм |
- Цена: 2 953 ₴

