Шлифовальный станок по дереву HOLZKRAFT KSO 1505
Шліфувальний верстат по дереву HOLZKRAFT KSO 1505 має плавне регулювання шліфувального вузла (0 — 90°) для вертикального та горизонтального шліфування.
Коливальна шліфувальна стрічка призначена для кращих результатів шліфування та довшого терміну служби шліфувальної стрічки.
Швидка та проста заміна шліфувальної стрічки можлива за допомогою швидкознімної системи.
Шліфувальна тарілка з графітовим покриттям у стандартній комплектації для подовження терміну служби шліфувальної стрічки.
Робочий стіл виготовлений із сірого чавуну з Т-подібним пазом, регульований за допомогою маховика.
У комплекті поставки шліфувального верстата по дереву HOLZKRAFT KSO 1505 э бічна шліфувальна втулка для шліфування кривих і радіусів.
Дві витяжні насадки Ø 100 мм.
Комплект постачання
- 1x шліфувальна стрічка 2750х150мм зернистість 80.
- 1x шліфувальна втулка Ø38 мм зернистість 80.
- 1x шліфувальна рукавна шкурка Ø50мм зернистість 80.
- 1 шліфувальна втулка Ø75 мм зернистість 80.
Технічні характеристики:
|
Довжина |
1515 мм |
|
Ширина/глибина |
550 мм |
|
Висота |
1150 мм |
|
Вага |
207 кг |
|
|
|
|
Діаметр всмоктувального патрубка |
100 мм |
|
Робочий стіл |
|
|
Довжина робочого столу |
900 мм |
|
Ширина робочого столу |
305 мм |
|
Регулювання висоти робочого столу |
120 мм |
|
Електричні дані |
|
|
Напруга живлення |
400 В |
|
Частота мережі |
50 Гц |
|
Шліфувальний блок |
|
|
Довжина шліфувальної стрічки |
2750 мм |
|
Ширина шліфувальної стрічки |
150 мм |
|
Швидкість руху стрічки |
16 м/с |
|
Довжина шліфувальної поверхні |
1010 мм |
|
Ширина шліфувальної поверхні |
190 мм |
|
Висота шліфування |
170 мм |
|
Кут відхилення |
0 — 90 |
|
Хід коливань |
15 мм |
|
Заготовка |
|
|
Ширина |
1010 мм |
|
Висота |
150 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HOLZKRAFT |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Кромкошлифовальный |
| Потребляемая мощность | 2.2 кВт |
| ЧПУ | Нет |
| Ширина шлифования | 190 мм |
| Диаметр патрубка отсасывания | 100 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 400 В |
| Общие параметры | |
| Вес | 207 кг |
| Длина | 1515 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Высота | 1150 мм |
| Дополнительные параметры | |
| Ширина заготовки | 1010 мм |
| Толщина заготовки | 150 мм |
| Длина ленты/листа | 2750 мм |
| Ширина ленты/листа | 150 мм |
| Длина стола | 900 мм |
| Ширина стола | 305 мм |
- Цена: 106 300 ₴






Отправка с 09 июля 2026