Пілорама Holzkraft HBBS 810 G має суцільнолиті колеса, що приводяться в рух бензиновим двигуном потужністю 11 кВт.
Ручне регулювання висоти зрізу відбувається за допомогою рукоятки.
Сталева конструкція пілорами Holzkraft HBBS 810 G міцна та стійка до скручування..
Проста експлуатація відбувається за допомогою ручної подачі пилки.
Інтегрований в рукоятку запобіжний вимикач використовується для безпечної роботи.
Стабільне затискання колоди можливо завдяки регульованим наконечникам.
Точний розпил відбувається завдяки регульованій направляючій пилки.
Низьке тертя між пиляльним полотном і деревиною завдяки вбудованій системі змащення полотна.
Бічний стружковідвід забезпечує чистоту робочої зони.
Будь-яка довжина пропилу можлива завдяки подовжувачам станини, які можна придбати як приладдя.
Підходить для м’якої та твердої деревини.
- Тип приводу пілорами Holzkraft HBBS 810 G — бензиновий.
- Матеріал виготовлення рами — сталь.
- Ручна подача.
Технічні характеристики:
|
Діапазони різання |
|
|
Макс. діаметр стовбура |
810 мм |
|
Макс. ширина різання |
700 мм |
|
Довжина різання макс. |
3200 мм |
|
Прохід над пилковою стрічкою |
190 мм |
|
Розміри та вага |
|
|
Довжина |
4000 мм |
|
Ширина/глибина |
2350 мм |
|
Висота |
2080 мм |
|
Вага |
380 кг |
|
Рівень шуму |
|
|
Рівень звукової потужності |
96,1 дБ (А) |
|
Стрічкова пила |
|
|
Швидкість |
20 м/с |
|
Довжина |
4015 мм |
|
Ширина |
34 мм |
|
Товщіна |
1 мм |
Додаткове обладнання:
-
Поворотний гак WH 1 для Holzkraft HBBS 400/660/810 (арт. 5671000).
-
Навантажувальна рампа для Holzkraft HBBS 400/660/810 (арт. 5671005).
-
Кабельна лебідка для Holzkraft HBBS 660/810 (арт. 5671010).
-
Подовження ліжка 2,0 м для Holzkraft HBBS 810 (арт. 5671810).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HOLZKRAFT |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип пилорамы | Однопольная |
| ЧПУ | Нет |
| Вид пилорамы | ленточная |
| Длина заготовки | 3200 мм |
| Ширина заготовки | 700 мм |
| Максимальная скорость резания | 18 м/сек |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 400 В |
| Общие параметры | |
| Ширина | 2350 мм |
| Высота | 2080 мм |
| Длина | 4000 |
| Дополнительные параметры | |
| Длина ленточной пилы | 4015 мм |
| Ширина ленточной пилы | 34 мм |
| Толщина ленточной пилы | 1 мм |
| Диаметр бревна | 810 мм |
| Количество пил | 1 шт |
- Цена: 192 909,60 ₴




Отправка с 25 июня 2026