Ручний важільний прес Optimum PD5
Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Точне регулювання глибини впресування
- Загартоване та шліфоване шпиндельне кріплення
- Довга направляюча шпинделя
- Велика сила на кінці ходу
- Швидке переналагодження завдяки простому та безпечному регулюванню робочої висоти
- Шліфовані пресові столи забезпечують точне позиціонування ваших інструментів
- З автоматичною фіксацією
Сила пресування 5 кН
Хід поршня 40 мм
Хід поршня від 65 до 180 мм
Робочий стіл T-пази розміром 16 x 7,5 мм
Довжина робочого столу 110 мм
Ширина робочого столу 80 мм
Виліт 65 мм
Діаметр поршня 10 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optimum |
| Страна производитель | Китай |
| Усилие прессования | 0.5 т |
| Вылет пресса (штока) | 65 мм |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 350 мм |
| Вес | 13 кг |
- Цена: 16 098,26 ₴


Отправка с 01 июня 2026