Обігрівач електричний Unicraft EHG 3 P
Ідеально підходить для приміщень, які потрібно обігрівати протягом тривалого періоду часу
Вбудований захист від перегріву
Керамічний нагрівальний елемент має кілька переваг перед звичайними нагрівальними елементами: менше енергоспоживання; безпечний для алергіків, оскільки шерсть і пил домашніх тварин не згоряють на поверхні; довший термін служби.
Міцний металевий корпус
Має функцію вентилятора.
В режим вентилятора, вимкнення вентилятора при досягненні температури
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Теплова потужність3 кВт
Потужність вентилятора 365 м³/год
Ступені нагріву 2
Тип захисту IP20
Електрична потужність 25 / 1500 / 3000 Вт
Напруга живлення 230 В
Частота мережі 50 Гц
Рівень звукового тиску57 дБ(А)
Довжина 265 мм
Ширина/глибина210 мм
Висота 290 мм
Вага 2,85 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Unicraft |
| Мощность обогрева | 3000 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Количество режимов работы | 2 |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный, Настольный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Регулировка скорости | Да |
| Вентиляция без нагрева | Да |
| Уровень шума | 57 дБ |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 290 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глубина | 265 мм |
| Вес | 3 кг |
- Цена: 2 847,31 ₴



Отправка с 29 мая 2026