Обігрівач електричний Unicraft EHG 2
Ідеально підходить для приміщень, які потрібно обігрівати протягом тривалого часу
Вбудований захист від перегріву
Керамічний нагрівальний елемент має ряд переваг перед традиційними нагрівальними елементами: менша витрата електроенергії; гіпоалергенний, оскільки шерсть тварин і пил не згорають на поверхні; довший термін експлуатації.
Має функцію вентилятора. Вимкнення вентилятора при досягненні температури
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Потужність нагріву 2 кВт
Потужність вентилятора 140 м³/год
Ступені нагріву 2
Тип захисту IP20
Електрична потужність 22 / 1000 / 2000 Вт
Напруга живлення 230 В
Частота мережі 50 Гц
Рівень звукового тиску 53 дБ(А)
Довжина 210 мм
Ширина/глибина 130 мм
Висота 260 мм
Вага 1,4 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Unicraft |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Механическое |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Вес | 1.4 кг |
- Цена: 1 861,70 ₴


Отправка с 29 мая 2026