Промисловий газовий обігрівач Unicraft GHG 15/теплова гармата газова 15 кВт

4 370 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6520015
Ідеально підходить для великих, добре провітрюваних приміщень.
Для роботи в режимі опалення потрібні лише розетка та балон з пропаном.
Висока тепловіддача забезпечує швидкий обігрів приміщень.
Міцний металевий корпус.
Захист від перегріву, який автоматично перериває подачу газу в разі перегріву, при цьому вентилятор продовжує працювати для охолодження.
Додатковий вбудований датчик температури служить захистом від згасання полум'я та запобігає витоку незгорілого газу.
Просте запалювання одним натисканням кнопки.
В комплект поставки входить:
Стандартний редуктор тиску з газовим підключенням, поширеним у Німеччині та Австрії
Газовий шланг 1,5 м
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Теплова потужність 15 кВт
Потужність вентилятора 580 м³/год
Ступені нагрівання 1
Витрата палива 1,09 кг/год
Клас енергоефективності A
Тип захисту IPX4
Електрична потужність 70 Вт
Напруга живлення 230 В
Частота мережі 50 Гц
Рівень звукового тиску 52 дБ(А)
Довжина 380 мм
Ширина/глибина 190 мм
Висота 305 мм
Вага 3,7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unicraft |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Газовая |
| Тип тепловых пушек по портативности | Мобильный |
| Тип тепловых пушек по форме | Цилиндрический |
| Производительность | 580 куб. м/час |
| Тепловая мощность | 15 кВт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электрических пушек | |
| Напряжение питания | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Характеристики газовых пушек | |
| Розжиг горелки | Электронный |
| Дополнительные характеристики | |
| Режим вентиляции | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 190 мм |
| Длина | 380 мм |
| Высота | 305 мм |
| Вес | 4 кг |
- Цена: 4 370 ₴

