Газовий обігрівач Unicraft GHG 30/теплова гармата
-7%


8 592 ₴
7 990,56 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6520030
+380 (50) 030-87-41
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеально підходить для великих, добре провітрюваних приміщень.
Для роботи в режимі опалення потрібні лише розетка та балон з пропаном.
Висока тепловіддача забезпечує швидке опалення приміщень.
Міцний металевий корпус.
Захист від перегріву, який автоматично перериває подачу газу в разі перегріву, при цьому вентилятор продовжує працювати для охолодження.
Додатковий вбудований датчик температури служить захистом від згасання полум'я та запобігає витоку незгорілого газу.
Просте запалювання одним натисканням кнопки.
В комплект поставки входить:
Стандартний редуктор тиску з газовим підключенням, поширеним у Німеччині та Австрії
Газовий шланг 1,5 м
Для роботи в режимі опалення потрібні лише розетка та балон з пропаном.
Висока тепловіддача забезпечує швидке опалення приміщень.
Міцний металевий корпус.
Захист від перегріву, який автоматично перериває подачу газу в разі перегріву, при цьому вентилятор продовжує працювати для охолодження.
Додатковий вбудований датчик температури служить захистом від згасання полум'я та запобігає витоку незгорілого газу.
Просте запалювання одним натисканням кнопки.
В комплект поставки входить:
Стандартний редуктор тиску з газовим підключенням, поширеним у Німеччині та Австрії
Газовий шланг 1,5 м
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Теплова потужність 18-30 кВт
Потужність вентилятора 1000 м³/год
Витрата палива 1,3 - 2,18 кг/год
Клас енергоефективності A
Тип захисту IPX4
Електрична потужність 70 Вт
Напруга живлення 230 В
Частота мережі 50 Гц
Рівень звукового тиску 63 дБ(А)
Довжина 465 мм
Ширина/глибина 245 мм
Висота 385 мм
Вага 5,9 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unicraft |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Газовая |
| Тип тепловых пушек по портативности | Мобильный |
| Тип тепловых пушек по форме | Цилиндрический |
| Производительность | 1000 куб. м/час |
| Тепловая мощность | 30 кВт |
| Уровень шума | 63 дБ |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электрических пушек | |
| Напряжение питания | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Характеристики газовых пушек | |
| Розжиг горелки | Электронный |
| Дополнительные характеристики | |
| Режим вентиляции | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 245 мм |
| Длина | 465 мм |
| Высота | 385 мм |
| Глубина | 245 мм |
| Вес | 6 кг |
- Цена: 7 990,56 ₴
