Обігрівач електричний Unicraft EHG 3
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електробігрівач Unicraft EHG 3 забезпечує швидке нагрівання.
Ідеально підходить для приміщень, які потрібно опалювати протягом тривалого часу.
Вбудований захист від перегріву та перекидання.
Керамічний нагрівальний елемент має ряд переваг перед традиційними нагрівальними елементами: менша енергоємність; гіпоалергенність, оскільки шерсть тварин і пил не згорають на поверхні; довший термін експлуатації.
З механічним термостатом для регулювання температури в приміщенні.
Оснащен функцією вентилятора.
Ідеально підходить для приміщень, які потрібно опалювати протягом тривалого часу.
Вбудований захист від перегріву та перекидання.
Керамічний нагрівальний елемент має ряд переваг перед традиційними нагрівальними елементами: менша енергоємність; гіпоалергенність, оскільки шерсть тварин і пил не згорають на поверхні; довший термін експлуатації.
З механічним термостатом для регулювання температури в приміщенні.
Оснащен функцією вентилятора.
Технічні характеристики:
Теплопродуктивність 3 кВт
Напруга живлення 230 В
Частота мережі 50 Гц
Рівень звукового тиску 57 дБ(А)
Клас захисту IP20
Потужність вентилятора 322 м³/год
Ступені нагріву 2
Довжина 234 мм
Ширина/глибина 130 мм
Висота 284 мм
Вага 1,46 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Unicraft |
| Мощность обогрева | 3000 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Количество режимов работы | 2 |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный, Настольный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Вентиляция без нагрева | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 284 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Вес | 1.5 кг |
- Цена: 2 847,31 ₴


Отправка с 29 мая 2026