Газовий обігрівач Unicraft GHG 50/теплова гармата
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ідеально підходить для великих, добре провітрюваних приміщень.
Для роботи в режимі опалення потрібні лише розетка та балон з пропаном.
Висока тепловіддача забезпечує швидке опалення приміщень.
Міцний металевий корпус.
Захист від перегріву, який автоматично перериває подачу газу в разі перегріву, при цьому вентилятор продовжує працювати для охолодження.
Додатковий вбудований датчик температури служить захистом від згасання полум'я та запобігає витоку незгорілого газу.
Просте запалювання одним натисканням кнопки.
В комплект поставки входить:
Стандартний редуктор тиску з газовим підключенням, поширеним у Німеччині та Австрії
Газовий шланг 1,5 м
Для роботи в режимі опалення потрібні лише розетка та балон з пропаном.
Висока тепловіддача забезпечує швидке опалення приміщень.
Міцний металевий корпус.
Захист від перегріву, який автоматично перериває подачу газу в разі перегріву, при цьому вентилятор продовжує працювати для охолодження.
Додатковий вбудований датчик температури служить захистом від згасання полум'я та запобігає витоку незгорілого газу.
Просте запалювання одним натисканням кнопки.
В комплект поставки входить:
Стандартний редуктор тиску з газовим підключенням, поширеним у Німеччині та Австрії
Газовий шланг 1,5 м
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Теплова потужність 30-50 кВт
Потужність вентилятора 1000 м³/год
Витрата палива 2,18 – 3,63 кг/год
Клас енергоефективності A
Тип захисту IPX4
Електрична потужність 70 Вт
Напруга живлення 230 В
Частота мережі 50 Гц
Рівень звукового тиску 67 дБ(А)
Довжина 665 мм
Ширина/глибина 250 мм
Висота 410 мм
Вага 7,8 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unicraft |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Газовая |
| Тип тепловых пушек по портативности | Мобильный |
| Тип тепловых пушек по форме | Цилиндрический |
| Производительность | 1000 куб. м/час |
| Тепловая мощность | 50 кВт |
| Уровень шума | 67 дБ |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электрических пушек | |
| Напряжение питания | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Характеристики газовых пушек | |
| Розжиг горелки | Электронный |
| Дополнительные характеристики | |
| Режим вентиляции | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 665 мм |
| Высота | 410 мм |
| Глубина | 250 мм |
| Вес | 8 кг |
- Цена: 10 614,24 ₴


Отправка с 29 мая 2026