Дизельний обігрівач Unicraft DHG 20/теплова гармата
Високоякісний пальник з нержавіючої сталі
Вбудований термостат з цифровим дисплеєм для підтримки постійної температури
Просте управління завдяки автоматичному електронному запалюванню
Вбудований паливний бак з індикатором рівня палива
Зручне транспортування завдяки практичній ручці для перенесення
Тип паливного насоса: Повітряний насос
Функція вентилятора
Відключення вентилятора при досягненні температури
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Теплова потужність 20 кВт
Потужність вентилятора 550 м³/год
Витрата палива 1,65 л/год
Ємність бака 22 л.
Клас енергоефективності A
Тип захисту IPX4
Напруга живлення 230 В
Частота мережі 50 Гц
Рівень звукового тиску 76 дБ(А)
Довжина 752 мм
Ширина/глибина 305 мм
Висота 430 мм
Вага 14 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unicraft |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Дизельная |
| Тип тепловых пушек по портативности | Мобильный |
| Тип тепловых пушек по форме | Цилиндрический |
| Производительность | 550 куб. м/час |
| Тепловая мощность | 20 кВт |
| Уровень шума | 76 дБ |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электрических пушек | |
| Напряжение питания | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Характеристики дизельных пушек | |
| Расход топлива | 1.65 л/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Режим вентиляции | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 305 мм |
| Длина | 752 мм |
| Высота | 430 мм |
| Глубина | 305 мм |
| Вес | 14 кг |
- Цена: 19 902 ₴


Отправка с 08 июня 2026