Тепловентилятор Unicraft EHG 5 P/ обігрівач електричний
Ідеально підходить для приміщень, які потрібно опалювати протягом тривалого часу.
Вбудований захист від перегріву.
Керамічний нагрівальний елемент має ряд переваг перед традиційними нагрівальними елементами: менша енергоємність; гіпоалергенність, оскільки шерсть тварин і пил не згорають на поверхні; довший термін експлуатації.
Міцний металевий корпус.
З механічним термостатом для регулювання температури
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Теплова потужність 5 кВт
Потужність вентилятора 604 м³/год
Ступені нагріву 2
Тип захисту IP20
Електрична потужність 50 / 3300 / 5000 Вт
Напруга живлення 400 В
Частота мережі 50 Гц
Рівень звукового тиску 53 дБ(А)
Довжина 300 мм
Ширина/глибина 235 мм
Висота 345 мм
Вага 4,3 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Unicraft |
| Мощность обогрева | 5000 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Количество режимов работы | 2 |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество скоростей | 2 |
| Терморегулятор | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 345 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Вес | 4.3 кг |
- Цена: 3 996,77 ₴


Отправка с 29 мая 2026