Дизельний обігрівач Unicraft DHG 30/теплова гармата
Високоякісний пальник з нержавіючої сталі
Вбудований термостат з цифровим дисплеєм для підтримки постійної температури
Просте управління завдяки автоматичному електронному запалюванню
Вбудований паливний бак з індикатором рівня палива
Зручне транспортування
Тип паливного насоса: Повітряний насос
Функція вентилятора
Відключення вентилятора при досягненні температури
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Теплова потужність 30 кВт
Потужність вентилятора 750 м³/год
Витрата палива 2,4 л/год
Ємність бака 38 л.
Клас енергоефективності A
Тип захисту IPX4
Напруга живлення 230 В
Частота мережі 50 Гц
Рівень звукового тиску 76 дБ(А)
Довжина 860 мм
Ширина/глибина 520 мм
Висота 610 мм
Вага 21 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unicraft |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Дизельная |
| Тип тепловых пушек по портативности | Мобильный |
| Тип тепловых пушек по форме | Цилиндрический |
| Производительность | 750 куб. м/час |
| Тепловая мощность | 30 кВт |
| Уровень шума | 76 дБ |
| Емкость топливного бака | 38 л |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики электрических пушек | |
| Напряжение питания | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Характеристики дизельных пушек | |
| Расход топлива | 2.4 л/ч |
| Дополнительные характеристики | |
| Режим вентиляции | Да |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 520 мм |
| Длина | 860 мм |
| Высота | 610 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Вес | 21 кг |
- Цена: 23 205,01 ₴


Отправка с 29 мая 2026