Вентилятор настенный Unicraft WV 601-2 O
Настінний промисловий вентилятор призначений для використання як додаткове джерело примусової циркуляції повітря. Лопаті вентилятора виготовлено з металу, вони мають профільовану виїмку, що надає додаткової жорсткості та зменшує шум і вібрацію на великій швидкості. Перевагою такого промислового вентилятора є просте регулювання напрямку та інтенсивності повітряного потоку.
Стійка суцільнометалева конструкція з двома швидкостями обертання вентилятора.
Двигун із прямим приводом і мідною обмоткою
Три високопродуктивні лопаті вентилятора, виготовлені з збалансованого алюмінію
Кут вентилятора легко регулюється по двох осях
Захисна решітка з порошковим покриттям
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
-станції технічного обслуговування
-вентиляції промислових і цивільних об'єктів
-бари, ресторани
-складські та торгові приміщення
-гаражі та громадські будівлі
-сушильні камери
-охолодження промислового обладнання (зварювальні апарати, трансформатори, компресори тощо)
-сільськогосподарські приміщення (теплиці, птахофабрики, тваринницькі ферми тощо)
Технічні характеристики
Напруга 220 В
Споживана потужність 123 Вт
Об'єм повітря:
1 рівень 9587 м³/год
2 рівень 10260 м³/год
Швидкість повітря 8 м/с
Діаметр ротора 610 мм
Довжина мережевого кабелю 1,8 м.
Вага 12 кг.
Габарити 710х550х880
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unicraft |
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструкции промышленного вентилятора | Осевой(Аксиальный) |
| Производительность | 10260 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 0.123 кВт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Уровень шума | 78 дБ |
| Вес | 12 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип электродвигателя | Асинхронный однофазный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 550 мм |
| Длина | 710 мм |
| Высота | 880 мм |
- Цена: 9 700 ₴


Отправка с 08 июня 2026