Генератор інверторний Unicraft Unicraft PG-I 41 SE
Інверторний генератор Unicraft Unicraft PG-I 41 SE постачає електроенергію з чистою синусоїдою для безпечного використання пристроїв з чутливою електронікою, таких як ПК.
Сучасна інверторна технологія з постійною потужністю.
Економічна робота інверторного генератора відбувається завдяки безступінчатому регулюванню обертів залежно від потужності.
Особливо економічна робота в режимі ECO, регулює оберти залежно від споживання електроенергії.
Інверторний генератор Unicraft Unicraft PG-I 41 SE оснащений ручним і електричним стартом.
Контрольні лампи для рівня масла, несправностей і нормальної роботи.
Дросель для безпроблемного холодного старту.
Технічні характеристики:
|
Довжина |
533 мм |
|
Ширина/глибина |
416 мм |
|
Висота |
423 мм |
|
Вага |
37 кг |
|
Коефіцієнт потужності |
1 Cos ɸ |
|
Пусковий механізм |
Ручний запуск / Е-старт |
|
Паливо |
Бензин |
|
Ємність бака |
12,5 л |
|
Час роботи при 50 % навантаженні |
10 год |
|
Час роботи при 100 % навантаженні |
4,5 год |
|
Ємність масляного бака |
0,6 л |
|
Рівень звукового тиску Lp |
Lp 77 дБ(А) |
|
Рівень звукової потужності Lw |
Lw 97 дБ(А) |
|
Номінальна напруга |
230 В |
|
Макс. відхилення напруги |
(+/-) 3 % |
|
Обмежена вихідна потужність |
4 кВт |
|
Постійна вихідна потужність |
3,6 кВт |
|
Клас захисту генератора |
IP 23M |
|
Виконання розетки |
2x 230 В 16 А / 1x 12 В постійного струму 8,3 А |
|
Клас захисту розетки |
IP 44 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unicraft |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Инверторный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 3.6 кВт |
| Максимальная мощность | 4 кВт |
| Полная мощность | 4 кВА |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 4.5 час |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 12.5 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 533 мм |
| Высота | 423 мм |
| Ширина | 416 мм |
| Вес | 37 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Режимы запуска | Ручной запуск, Электростартер |
| Уровень шума | 77 дБ |
| Защитный кожух | Нет |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
| Количество колесиков | 2 |
- Цена: 30 870 ₴






