Шлифовальный станок по дереву Holzstar BTS 151 V
Стрічково-дисковий шліфувальний верстат Holzstar BT S151 V призначений для точного шліфування країв, вигинів, кутів та плоских поверхонь. Шліфувальний верстат чудово підходить для точної підгонки столярних деталей, дрібних домашніх і модельних робіт.
Компактний корпус шліфувального верстата з міцної литої алюмінієвої конструкції
Регульована швидкість 2000–4000 об/хв — ідеально підходить для різних матеріалів
Стрічково-шліфувальний вузол верстата дозволяє обробляти заготовки у вертикальному і горизонтальному положенні, а також плавно регулюється від 0° до 90°.
Робочий стіл верстата може бути розташований на стрічковому і дисковому блоках, має регульований нахил і Т-подібний паз для фіксації кутового упора.
Кутовий упор регулюється і дозволяє розташувати заготовку під кутом від 0° до 45°.
Швидка заміна шліфувальної стрічки відбувається без інструментів з допомогою такого пристрою.
Для видалення відходів шліфування передбачений спеціальний патрубок для підключення зовнішньої аспіраційної системи.
Технічні характеристики
|
Довжина |
460 мм |
|
Ширина |
360 мм |
|
Висота |
280 мм |
|
Вага |
10.5кг |
|
Підключення до мережі |
230 В /50 Гц |
|
Вихідна потужність (потужність двигуна) |
0,1 кВт |
|
Вхідна потужність |
0,3 кВт |
|
Шліфувальна стрічка |
914х100 мм |
|
Діаметр шліфувального диска |
150 мм |
|
Діапазон швидкостей |
2000–4000 об/хв |
|
Робочий стіл |
226 х 160 мм |
|
Нахил робочого столу |
0° - 45° |
|
Діаметр патрубка |
63 мм |
|
Рівень звукового тиску Lw (холостий хід) |
88,7 дБ (А) |
Комплект поставки:
Кутовий упор від -60 до +60°
Шліфувальна стрічка 914 × 100 мм, K 80
Шліфувальний диск Ø 150 мм, K 80 (на клейовій основі)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Holzstar |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Комбинированный |
| Потребляемая мощность | 0.3 кВт |
| Диаметр патрубка отсасывания | 63 мм |
| Подача заготовки | Ручная |
| Максимальный диаметр диска | 150 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Общие параметры | |
| Вес | 10.5 кг |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 280 мм |
- Цена: 7 176 ₴








